اخبار ارز دیجیتال

STIP آربیتروم باعث افزایش 27٪ در آدرس‌های جدید می‌شود

برنامه‌ی STIP آربیتروم

بر اساس گزارش IntoTheBlock، برنامه‌ی تشویقی کوتاه‌مدت (STIP) آربیتروم باعث افزایش 27 درصدی آدرس‌های جدید شده و در 17 نوامبر از 60000 فراتر رفته است. این افزایش، پتانسیل برنامه را برای جذب کاربران جدید نشان می‌دهد، که با ابتکار جامعه‌ محور آربیتروم برای تامین مالی پروژه‌ها و تحریک رشد اکوسیستم همسو می‌شود.

تأثیرات مثبت بر قیمت ARBبرنامه‌ی STIP فراتر از گسترش شبکه‌ی خود، بر عملکرد بازار ARB تأثیر مثبت گذاشته است. با وجود کاهش قابل توجه 91 درصدی نسبت به بالاترین سطح تاریخ خود (ATH)، ارزش ARB در 30 روزگذشته 19.05% افزایش یافت و از مرز دلار گذشت. تجزیه و تحلیل نمودار 4 ساعته‌ی ARB/USD نشانه‌های دلگرم‌کننده‌ای را برای رشد بیشتر نشان می‌دهد.

میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MADC) به 0.0059 افزایش یافت و متحرک نمایی 12 روزه (EMA) از متحرک نمایی 26 روزه پیشی گرفت که نشان‌دهنده‌ی افزایش حرکت صعودی است. در حالی که ARB در حال حاضر با قیمت 1.05 دلار معامله می‌شود، فشار خرید پایدار می‌تواند ARB را به بالای 1.10 دلار برساند.

احساسات بازاربررسی معیارهای دیگر روند صعودی برای ARB را نشان می‌دهد. جریان پول Chaikin (CMF) در ناحیه‌ی مثبت قرار دارد و به فشار خرید اشاره می‌کند. با این حال، احساس وزنی برای آربیتروم، که احساسات شرکت‌کنندگان در بازار را اندازه‌گیری می‌کند، به 0.075- کاهش یافت. این نشان‌دهنده‌ی تمایل کمتر بازار صعودی نسبت به 23 نوامبر است.

علاوه بر این، ارزیابی روند اخیر ARB شامل در نظر گرفتن نسبت حجم معاملات زنجیره‌ای در سود به زیان است که در حال حاضر 1.434 است. مقادیر بالاتر از 1 نشان‌دهنده‌ی سودهای بیشتر از زیان است و به روند مثبت بازار اشاره می‌کند.

خلاصه‌ی خبر

در 17 نوامبر، STIP منجر به افزایش 27 درصدی آدرس‌های جدید در آربیتروم شد و تعداد آدرس‌های جدید به بیش از 60000 رسید.با وجود کاهش 91 درصدی نسبت به بالاترین حد خود (ATH)، ارزش ARB در 30 روز گذشته 19.05% افزایش یافت و احتمالاً به آزمایش مجدد 1.10 دلار نزدیک شد.
برنامه‌ی تشویقی کوتاه‌مدت (STIP) آربیتروم باعث افزایش 27 درصدی آدرس‌های جدید می‌شود و قیمت ARB را افزایش می‌دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا